Kravata jako dárek
Čím obdarovat a potěšit moderního muže? Jaký dárek zvolit k narozeninám pro úspěšného manažera, který má vše, co chce? Čím udělat radost svým významným zákazníkům mužského pohlaví? ZNAČKOVOU KRAVATOU!


Kravata je dnes nejvýznamnější částí pánského "obchodního" oblečení, kterou může její majitel vyjádřit svou vlastní osobnost. V kancelářském prostředí většina mužů nosí jakousi "moderní uniformu", která se skládá z tmavého obleku doplněného světlou košilí a černými doplňky (boty, pásek, aktovka). Možnost, jak tuto uniformu oživit a přizpůsobit charakteru muže, představuje právě vhodná vázanka.

Navzdory vysoce osobnímu významu volby kravaty - nebo snad i právě proto - je dnes více než 60 % všech kravat kupováno ženami. Vázanka je totiž vynikajícím námětem na dárek pro muže, který má prakticky všechno, protože vázanek v pánském šatníku prostě není nikdy dost.

Kvalitní značková vázanka je opravdu jednou z mála věcí, která potěší každého muže - ať jde o toho, kdo nosí oblek dennodenně do zaměstnání, nebo o mladého muže, který nosí kravatu jen výjimečně. Mezi notoricky známými dárky pro muže - ponožkami, vodou po holení a kapesníky - představuje elegantní kravata prestižní značky něco naprosto ojedinělého.

Tipy pro výběr kravaty jako dárku
Při výběru kravaty je vhodné pamatovat na to, že každý z nás má trochu jiný vkus. I po mnoholetém manželství může v otázce "líbí/nelíbí" muž svou ženu velmi překvapit. Proto doporučujeme při volbě kravaty, kterou chcete obdarovat své blízké, vybírat spíše z "konzervativnějších" a nadčasových modelů. Pro ty z vás, kteří si nejsou zcela jisti, máme připraveno několik doporučení:

Barva - optimálními barvami jsou modrá, tmavě červená a tmavě šedá či černá. Vychází to ze skutečnosti, že nejrozšířenějšími barvami obleků jsou tmavě modrá, šedá a antracitová/černá. Právě výše uvedené barvy vázanek se k těmto oblekům hodí téměř ideálně, a jsou proto vynikající volbou i pro muže, které neznáte dokonale.

Vzor - proužkový nebo puntíkový vzor a jednobarevná vázanka představují naprostou jistotu při volbě dárku. Tyto vzory jsou zcela univerzální a je možné je nosit prakticky při jakékoliv příležitosti. Pokud toho, koho chcete kravatou potěšit, znáte více a odhadnete jeho vkus, můžete se pustit do výběru foulardových nebo Paisley vzorů. A pokud máte navíc i představu, k jaké příležitosti by měl obdarovaný vázanku nosit, můžete směle vybírat ze všech vzorů.

Tvar - značková kravata se obvykle nekupuje pouze na jednu sezonu, a proto i při výběru vázanky jako dárku je nejlepší zůstat u nadčasově prověřeného tvaru. V současné době je jedinou změnou tvaru kravaty její šířka. Ta "nadčasová" je někde mezi 8,5 až 10 cm a vychází z toho, že právě tato šířka vázanky působí nejharmoničtějším dojmem vzhledem k šířce klop a současným střihům pánských sak.

Poslední pojistkou pro vás může být možnost kravatu vrátit - pokud se do vkusu obdarovaného opravdu netrefíte. A tuto možnost na www.sekora.cz máte - to zaručujeme.

Vázanky, které jsou obzvláště vhodné jako dárky, najdete zde.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru kravaty, která potěší vaše blízké - jsme si jisti, že s kravatami od www.sekora.cz získají opravdu JINÝ POCIT.

Copyright ©2005 - 2020 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.