Platba platební kartou – podrobný návod
  1. www.SEKORA.cz umožňuje provést platbu za objednané zboží platebními kartami asociací MasterCard (karty Maestro a MasterCard) a Visa (karty Visa Electron a Visa). K platbám používáme nejmodernější bezpečnostní mechanismy speciálně vyvinuté pro nákupy na internetu Verified by Visa a MasterCard Secure Code, které v maximálně míře chrání vaší platební kartu a zabraňují jejímu zneužití. Provozovatel tohoto obchodu – společnost Sekora consulting, spol. s r.o. – nemá k dispozici žádné údaje o vaší platební kartě.
  2. Pokud jste při vytváření objednávky zvolili jako Způsob platby možnost Platební kartou, zobrazí se vám po kliknutí na „Dokončit objednávku“ na stránce Rekapitulace objednávky informace o tom, že bude provedena autorizace vaší platby. Na této stránce klikněte, prosím, na „Provést platbu“.
  3. Budete přesměrováni na zabezpečené stránky autorizačního centra karet Visa a MasterCard (stránky GP webpay). Od tohoto okamžiku probíhá vaše spojení s autorizačním centrem bezpečným způsobem a veškeré údaje o vaší platební kartě, které vyplníte, jsou poslány zašifrované.
  4. Zkontrolujte, prosím, informace o objednávce (zejména cenu) a vyplňte, prosím, požadované údaje o vaší platební kartě – Číslo karty, expirace (na kartě bývá označeno Valid Thru) a CVC2/CVV2 (poslední 3 číslice na zadní straně karty). Po vyplnění klikněte na „Zaplatit“.
  5. Pokud jste k vaší platební kartě dostali heslo (password), zobrazí se vám stránka, na které toto heslo zadáte a kliknete na „Submit“. Tím jste zadali veškeré potřebné údaje o vaší platební kartě a vrátíte se zpět na stránky www.SEKORA.cz.
  6. Může se stát, že při návratu na stránky www.SEKORA.cz se zobrazí hláška, že budete přesměrováni na nezabezpečené stránky. Pokud se tato hláška zobrazí, potvrďte, že chcete pokračovat (Ano).
  7. Po návratu na stránky www.SEKORA.cz budete informováni o tom, zda byla platba vaší platební kartou úspěšná nebo zda se vyskytly při autorizaci problémy.
  8. Pokud byla vaše platba kartou úspěšně autorizována, bude zaplacená částka odečtena z vaší platební karty v den odeslání objednávky.
  9. Pokud se vyskytnou jakékoliv problémy, kontaktujte nás, prosím, na info@sekora.cz


Akceptované platební karty
Copyright ©2005 - 2022 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.