Průvodce výběrem vhodné kravaty
Vyberte si kravaty k oblečení

Steve McQueen
  Steve McQueen
V této části vyhledávání vám nabízíme průvodce, který k vámi zadaným kombinacím barev obleku (nebo saka) a košile automaticky najde vhodné kravaty z naší nabídky. Výběr vhodných vázanek je založen na „klasických“ nebo tradičních barevných kombinacích a je postaven na barevných variacích, které byly odpozorovány od mužů, kteří definovali a definují klasickou pánskou eleganci (Cary Grant, Garry Cooper, Tony Blair, Steve McQueen, vévoda z Windsoru, Jaques Chirac, Gianni Agnelli, Jean Gabin, John F. Kennedy, Alain Delon, Oldřich Nový a mnozí další). Databáze barevných kombinací, kterou pro výběr vhodné kravaty používáme, má v současné době téměř 1.000 záznamů a průběžně ji pro vás doplňujeme.

Nicméně bychom byli opravdu neradi, kdybyste tohoto průvodce brali jako závazného rozhodčího o tom, co se hodí k čemu protože opravdový styl si utváří každý muž sám – a obvykle tak, že zaběhnuté konvence a stereotypy mění a modifikuje.

Návod k použití průvodce:
  1. Zadejte, prosím, jednu až tři naprosto libovolné kombinace barev obleku/saka a košile.
  2. Pokud chcete výběr kravaty omezit na kravaty vhodné pouze k nějaké (nebo nějakým) příležitostem, zaškrtněte, prosím, všechny příležitosti, o které máte zájem (pokud nezaškrtnete žádnou možnost vyhledají se všechny vázanky bez ohledu na společenskou situaci).
  3. Pokud si přejete výběr omezit jen na kravaty klasického stylu, zaškrtněte, prosím, políčko "jen klasický styl". Pokud toto pole nezaškrtnete, zobrazí se vám vázanky všech stylů.
  4. Klikněte na "Vyhledat kravaty" a námi doporučené kravaty z naší nabídky se vám zobrazí.


Copyright ©2005 - 2022 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.